عدم تحویل فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به رییس جدید

بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای باید مدیریت قبلی فدراسیون روز شنبه امور این فدراسیون را به مدیریت جدید واگذار می‌کرد. در حالی که مراسم مرسوم معارفه انجام نشده و هنوز مدیریت جدید، فدراسیون را تحویل نگرفته اما برخی از رسانه‌ها اخباری را در این باره منتشر کردند که دور از واقعیت بود. در همین حال فرهاد طلوع کیان رییس فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش‌های باستانی در این باره می‌گوید: «امروز مراجعه‌ای به فدراسیون نداشتم و صبح با سجادی در وزارت ورزش جلسه داشتم که عنوان شد خودم برای تحویل گرفتن فدراسیون می‌روم یا نماینده می‌فرستم که قرار شد نماینده‌ای را برای تحویل امور بفرستم.»
طلوع کیان ادامه می‌دهد: «علی اسدی، رییس سابق هیات باستانی استان تهران را به‌عنوان نماینده خودم معرفی کردم. سجادی هم دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد اما نفرات دیگری مانند خزانه‌دار، مسوول حراست، دبیر سابق فدراسیون و چند نفر دیگر هم باید برای تحویل امور حضور داشته باشند که با توجه به ساعات پایانی کاری امروز، بعید است امروز این موضوع مقدور شود.»
رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با اشاره به زمان شروع کارش در فدراسیون اظهار می‌کند: «قرار شد از صبح امروز کار برای تحویل فدراسیون انجام شود اما من روز گذشته حضوری در فدراسیون نداشتم که بخواهم با در بسته مواجه شوم. نمی‌دانم چه کسی در را زنجیر کرده است اما حتماً اگر این کار هم صورت گرفته به خاطر حفاظت از اموال فدراسیون بوده است. البته وقتی در فدراسیون کسی حضور ندارد این کار منطقی است.»
طلوع‌کیان می‌گوید: «با توجه به شرایط موجود به نظر می‌رسد تا سه‌شنبه باید امور اداری طی شود. عجله‌ای هم نیست و بعد از انجام کارهای قانونی فدراسیون را تحویل خواهیم گرفت. ابتدا باید امور اداری انجام شود و سپس فدراسیون تحویل ریاست جدید خواهد شد.»

منبع :www.iran-varzeshi.com/

/ 3 نظر / 6 بازدید
در جستجوی حق

سلام اصلا درست نیست که شما از کس خاصی همایت میکنید شما میتوانید به سایت های گوناگون و معتبر تر مراجعه کرده و اخبار و اطلاعات را بزنید. در خصوص زنجیری که می فرمایند باید بگم که آقای طلوع کیان شهامت داشته باش و حرف راست بزن. عوام فریبی و گول زدن ورزشکاران خلاصه یک روزی باعث رسوایی میشود از نوچه های خودت بپرس از ابرو گرفته ها بپرس آقایان مهدی شاکری و مصطفی عطری ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 1392/09/28 زنجیر به دست جلوی درب فدراسیون

در جستجوی حق

سلام اصلا درست نیست که شما از کس خاصی همایت میکنید شما میتوانید به سایت های گوناگون و معتبر تر مراجعه کرده و اخبار و اطلاعات را بزنید. در خصوص زنجیری که می فرمایند باید بگم که آقای طلوع کیان شهامت داشته باش و حرف راست بزن. عوام فریبی و گول زدن ورزشکاران خلاصه یک روزی باعث رسوایی میشود از نوچه های خودت بپرس از ابرو گرفته ها بپرس آقایان مهدی شاکری و مصطفی عطری ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 1392/09/28 زنجیر به دست جلوی درب فدراسیون ایستاده بودند و من این صحنه را با چشمان خودم دیدم که درب فدراسیون را این دو عزیز زنجیر کردند. از مدیریت این وبلاگ انتظار این نمی رود که بدون تحقیق خبری کذب به اشتراک بگذارد.

ورزشکار

خبرهایی از صحبت های سردار زارع چرا نمیگذارید اگر واقعا بی طرف هستید؟ اون سایت ها هم معتبر است http://basijsport.ir/?q=node/6781 http://www.asremrooz.ir/vdca66n0.49n6615kk4.html http://www.ghatreh.com/news/nn17102717/ http://tnews.ir/6/C94720120697.html#شکسته-شدن-حرمت-پهلوانی-در-انتخابات-پهلوانی-انتقادا2 به این سایتهای معتبر مراجعه کنید. چند درصد از این اخبار وتقعی را به شما معرفی کردم