نتایج هفته اول لیگ برتر فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

مراسم افتتاحیه لیگ برتر کشتی پهلوانی، ورزش های زورخانه ای و هنرهای فردی با حضور محمدرضا طالقانی سرپرست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش های
زورخانه ای، مهران تیشه گران مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، صابر گنجه ای نماینده سازمان لیگ زورخانه ای، هادی سپاسگزار نماینده سازمان لیگ کشتی پهلوانی، حبیب اله سفالیان کمیته فنی مسابقات زورخانه ای، سرپرست و اعضای هیأت ورزشهای زورخانه ای کردستان، جمعی از مسئولین استانی و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج، پیشکسوتان، ورزشکاران و جمع کثیری از علاقمندان این رشته ورزشی در سالن آزادی سنندج برگزار شد.

در این رقابت ها آقایان کوروش عباسی، فرشید جلیلی و امیر خوش اندام  داوران درجه ملی در بخش تیمی زورخانه ای حضور داشتند و به امر قضاوت پرداختند.

تیم ورزش های زورخانه ای شهید شکوهی کردستان با ترکیب حسین مصطفایی، مهران احمدی، فردین امانی، سید جلال صالحی، آرش کارآموزیان، علی جلیلجو،
پژمان سکونتی، حمید جوادیان، سعید رحیمی، مهدی دهقان در بخش زورخانه ای و با هدایت و مرشدگری استاد فریبرز نوروزی، مربیگری شهریار کردی و سرپرستی محی الدین جهانگیری به مصاف تیم گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی رفت.

مسابقات تیمی زورخانه ای در 7 آیتم برگزار می شود که در بخش تیمی زورخانه ای تیم کردستان با امتیاز 745 بر 517 تیم خراسان رضوی را شکست داد و صاحب 7 امتیاز تیمی شد و در ادامه باستانی کاران دو تیم به صورت نفر به نفر در آیتم های سنگ، کباده، میل بازی، چرخ چمنی، چرخ تیز و میل گیری سنگین به اجرای
توانمندی های خود پرداختند که تیم کردستان صاحب برتری 5 بر یک و در مجموع ثبت پیروزی مقتدارنه 12 بر یک تیم شهید شاهرخ شکوهی کردستان در برابر گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی شد.

در دیگر مسابقات برگزار شده هفته اول لیگ برتر تیم ثامن الحجج 11 بر 7 هیئت فارس را شکست داد و قمربنی هاشم ساوه به علت عدم حضور تیم ارتش با برد فنی 13 بر صفر رو به رو شد.

گفتنی است در ادامه این مسابقات و در هفته دوم تیم ورزش های زورخانه ای شهید شاهرخ شکوهی کردستان در ساوه به مصاف تیم قمربنی هاشم ساوه خواهد رفت و تیم ثامن الحجج سبزوار میزبان فولاد ماهان سپاهان است.

منبعhttp://daliran.blogfa.com/

/ 0 نظر / 28 بازدید