طلوع کیان با کسب 17 رای به بعنوان رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای انتخاب شد

رئیس جدید فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی انتخاب شد.

انتخابات فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی امروز (پنج‌شنبه) به ریاست نصرالله سجادی و با حضور اعضای مجمع و کاندیداهای ریاست این فدراسیون در کمیته ملی المپیک برگزار شد.

رای‌گیری با حضور 33 نفر از اعضای مجمع 39 نفره و 8 کاندیدا انجام شد. محمدرضا توپچی، امیر رشید لمیر، فرهاد طلوع‌کیان، امیر عرب، محمدرضا کارگر، آرش مردانی، مجید مشایخی، میر هادی مهران هاشمی 8 کاندیدای اولیه بودند که با انصراف کارگر، مردانی، مشایخی و مهران هاشمی  رقابت بین 4 کاندیدای باقی‌مانده انجام شد.

پس از رای‌گیری و در ادامه شمارش آرا فرهاد طلوع‌کیان به عنوان رئیس جدید فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی انتخاب شد.


 تعداد آرای کسب شده توسط کاندیداها به شرح زیر است:

فرهاد طلوع‌کیان 17 رای

امیر رشید لمیر 2رای

محمدرضا توپچی  بدون رای

امیر عرب 14 رای

شایان ذکر است فرهاد طلوع کیان بمدت 6 سال دبیر فدراسیون مذکور بوده و در زمستان سال قبل با روی کار آمدن محمد رضا طالقانی برکنار شد اما در انتخابات فدراسیون شرکت نمود و تصدی این فدراسیون را به مدت 4سال عهده دار شد

شایان ذکر است به طالقانی که سرپرست فدراسیون بود بدلیل بازنشستگی حتی اجازه حضور در انتخابات و ورود به مجمع داده نشد.

/ 2 نظر / 11 بازدید
مطلع در مجمع

قابل توجه شما مدیریت وبلاگ فقط در اون مجمع پهلوان طالقانی بازنشست نبود. آقای مجید مشایخی هم بازنشست بود. نماینده آموزش و پرورش هم بازنشست بود. درضمن نماینده کمیته ملی المپیک هم حضور نداشت که همه این برنامه های ضداخلاقی و غیر پهلوانی زیر سر سجادی بود.

ورزشکار

خیلی از دوستان در فدراسیون قبل گرگ بودند در لباس میش طالقانی و خوش جان از همین افراد ضربه خوردند. نمک نشناسانی که نمک طالقانی را خردند و نمکدون شکوندند. البته چوب خدا صدا نداره. منتظر خبرهای خوش باشید که چطور فتنه گران88 بعداز رسوایی بین مردم و مجلس، حالا در وزارت ورزش رسوا شوند و هم کیشانشان هم دستشان از این ورزش پهلوانی کوتاه شود. این ضرب المثل همیشه یادتون باشه برادر تکیه بر جای بزرگان نتوان کرد به گزاف