تحویل فدراسیون به رییس جدید

امروز فرهاد طلوع کیان رییس جدید فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در جمع پرشور علاقمندان به این رشته ورزشی فدراسیون را تحویل گرفت .

استقبال طرفداران فرهاد طلوع کیان در نوع خودش کم نظیر بود حضور روسای هیاتها از برخی استانها ، مرشدان و پیشکسوتان در تصاویر منتشر شده حکایت از آن دارد که فرهاد طلوع کیان حمایت همه جانبه را در کنار خود احساس می کند

امیدواریم طلوع کیان در احیای مجدد ورزش پهلوانی و زوخانه ای موفق باشد

در بین استقبال کنندگان حضور چهره های هدایتی و صفارزاده جالب و قابل تحسین بود و جای سوال دارد که ایا این دو نفر در کادر اجرایی و تصمیم گیری برنامه های فدراسیون نقش دارند یا خیر ؟

/ 3 نظر / 13 بازدید
ورزشکار

بدون حکم هم مگر روی میز ریاست مینشینند؟ اون صندلی حرمت دارد.جای هر کسی نیست

ورزشکار

احیای دوباره؟ ورزش تازه داشت احیا می شد که بازهم چپاول گران روی کار آمدند. خدای محمد این ورزش مظلوم و ملی کشورمان را از دست بیگانه پرستان نجات دهد.

مزیدی

برای این ورزشکار متاسفم که اینگونه اظهار نظر می کند مگر ندیدید که طی یکسال گذشته چه بر سر این رشته ارزشی اوردند اقای طالقانی با اون همکاران بی تجربه شان ورزش را به 50 سال عقب تر بردند برو خدا رو شکر کن که انتخابات زوردتر برگزار شد وگرنه مشخص نبود چه بلایی سر این رشته مظلوم می اوردند انشاالله توفیقات روزافزون در این رشته را طی ماههای آینده مشاهده خواهید نمود